Pass

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Tarihçi Prof. Dr. Mustafa Gencer geçtiğimiz cumartesi akşamı Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi merkezinde ""Tarih Bilinci "konulu bir sunum yaptı.    

Seminere il milli eğitim müdür yardımcısı Ercan Kâhya, İlçe milli eğitim müdürü Mehmet Özdemir, ilçe tarım müdürü Coşkun Ulutaş, imam hatip ortaokulu müdürü Ihsan Günay, Memur Sen ilçe bşk Kenan Tunç, DİVA-Sen ilçe temsilcisi Yusuf Bayhan, Türk Diyanet vakıf sen ilçe temsilcisi Nihat Bozacı, BEM bir sen il başkanı Veysel Özkan, AHYAR Derneği ilçe başkanı Muhittin Yüzlü başta olmak üzere seçkin bir davetli grubu katıldı.

Özellikle tarihi nasıl okumamız gerektiği konusunda açıklamalar yapan Prof. Dr. Gencer içinde bulunduğumuz zamanla taşıdığı benzerlikleri göz önüne alarak da 2.Abdülhamit dönemiyle ilgili bilgiler paylaştı. Prof. Dr. Gencer sunumunu yaptıktan sonra soru-cevap şeklinde devam eden seminerin çok verimli geçtiğini ifade eden Ensar Vakfı Şube başkanı Av. Vedat Emeksiz, başta sunumu gerçekleştiren Prof. Dr. Mustafa Gencer olmak üzere tüm misafirlere teşekkür etti ve Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi olarak faaliyet ve hizmetlere devam edeceklerini söyledi.

Haber: EKSPRES

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1864
18.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın