Pass

Memur-Sen ilçe Başkanı Kenan Tunç ve beraberindeki heyet 4-6 yaş öğrencilerini ziyaret etti.

İşte Çaycuma’mızın açan gerçek laleleri çocuklarımız ve lale bahçesi 04-06 yaş minik sınıfları. İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Yrd. Doç. Dr. Sayın Salih Aybey ve Memur-Sen ilçe başkanı Kenan Tunç ile 4-6 yaş öğrencilerimizi Ensar’da ziyaret etti.

Tunç; “Tek kelimeyle maşallah. Çocuklarımızın mutluluklarını görmek geleceğe dair bizlere büyük ümit verdi. Bir kez daha gördük ki çocuklar buraları çok sevdi ve çok da benimsedi. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin denetim ve gözetimi altında ve ehil ellerde hizmet veren bu kurumlara destek olmak bizler için milli bir görevdir. Bu görevimizi sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz. Çünkü milletin tercihine saygı duymak ve destek olmak bizim için en büyük erdemdir. Kısaca bu memlekette söz milletindir. Tercih milletindir.

Bu aziz Millet ve onun kıymetli evlatları her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. Büyük milletimize ve onun değer ve tercihlerine saygı duyan herkese selam olsun” dedi.

Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Salih Aybey‘in 4- 6 yaş Kursu ziyaretinde, Çocuklar misafirimize toplu şekilde Esmaü'l-Hüsna ve Yemek duasını okudular.

Aybey " bu güzel ortamda verilen başarılı eğitimi yerinde görmekten dolayı çok mutlu oldum, emek veren Müftülüğümüze, Kuran Kursu Öğreticilerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2426
16.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın