Pass

Zonguldak’ta düzenlenen Okçuluk İl Müsabakalarında dereceye giren, Çaycuma TSO Fen Lisesi öğrencileri ve okul yöneticileri ile birlikte Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir’i ziyaret ettiler.

İlçemizdeki çeşitli okullardan Zonguldak Okçuluk İl müsabakalarında dereceye giren öğrenciler; Küçük Erkekler Kategorisi birincisi Barbaros Kutlutaş Ortaokulu’ndan Yiğit Nergiz, ikincisi Barbaros Kutlutaş Ortaokulu’ndan Umut Burak Taşatar, Yıldız Kızlar Kategorisi Birincisi Barbaros Kutlutaş Ortaokulu’ndan Zeynep Ertuğrul, ikincisi Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Gürkan Demiroğlu, Genç Erkekler Kategorisi birincisi TSO Fen Lisesi’nden Tolga Burak Şentürk, ikincisi TSO Fen Lisesi’nden Alper Çorbacı, dördüncüsü ise Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Gürkan Demiroğlu olurken son olarak Genç Kızlar Kategorisi birincisi TSO Fen Lisesi’nden Gülşah Berber oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, dereceye giren öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti. 

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2599
15.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın