Pass

Son günlerde Çaycuma’da 4-6 yaş Kursları ilgili yapılan haberlerle ilgili Türk Diyanet Vakıf Sen İlçe Temsilciliği açıklamalarda bulundu.

Türk Diyanet Vakıf Sen İlçe Temsilcisi Nihat Bozacı, son günlerde Çaycuma’da 4-6 yaş kurslarının hedef tahtası haline getirildi belirterek, kurslarımızdaki öğreticilerimiz üzerinden, müftülüğümüz ve diyanet işleri başkanlığımız yıpratılmaya çalışılmaktadır” dedi.

Bozacı, “Anayasanın ve yasaların diyanet işleri başkanlığımıza vermiş olduğu ve halkımızı dini konularda aydınlatma görevi bazı kesimler tarafından yürüttüğü hizmetler birilerini rahatsız etmeye baladı. Sayın İlçe Müftümüz Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun göreve gelmesiyle ivme kazanan ve her gün üstüne koyarak gelişen bu hizmetler birileri tarafında başka mercilere çekilmeye çalışılıyor. Özellikle 4- 6 yaş kurslarımız hedef tahtası haline getirildi. Kurslarımız ve kurslarımızdaki öğreticilerimiz üzerinden, müftülüğümüz ve diyanet işleri başkanlığımız yıpratılmaya çalışılmaktadır. Gayet güzel hazırlanmış ortamlarda gerekli eğitimi almış hoca hanımların vermiş olduğu bu eğitimden neden birileri rahatsız oluyor. Amacı hizmet etmek değil de sadece hizmet edenleri eleştirmek olan bu sendika, bir kerecik olsun, kurslarımızı yerinde görme zahmetine katlanmış mıdır? Bizler Türk Diyanet Vakıf Sen İlçe Temsilciliği olarak sayın müftümüzü ve yapmış oldukları hizmetlerin arkasında olduğumuzu kamuoyuna bildiririz” diye konuştu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1927
14.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın