Pass

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ensar Vakfı önce Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Serkan Keçeli Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi heyetine çalışmalarında başarılar diledi.

Ensar Vakfı heyeti daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, ilçe emniyet müdürü Seyfi Ömer Paça nezdinde tüm polislerin 'Polis Haftasını " tebrik etti.

Ensar Vakfı heyeti son olarak Barbaros Ortaokulunu ziyaret ederek, yeni yapılan okul kütüphanesine 200 adet kitap hediye etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1711
14.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın