Pass

Yıllardır Çaycuma’da aile lokantası olarak hizmet veren Gencer Ailesi Çaycuma Pehlivanlar Mahallesi’nde yemek fabrikası açtı.

Gencer Yemek Fabrikası’nın açılışına; Kaymakam Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Çaycuma TSO Başkanı Rıfat Sarsık, CHP İlçe Başkanı Tuncay Akyol, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Gıda Tarım ve İlçe Müdürü Coşkun Ulutaş, Çaycuma eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, banka müdürleri ile çok sayıda esnaf ve işadamı katıldı.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun yaptığı duanın ardından açılış kurdelesi protokol ve işyeri sahipleri Hüseyin, Aycan ve Aysun Gencer tarafından kesildi.

Kaymakam Serkan Keçeli işyerinin hayırlı olması dileğinde bulunarak; “Çaycuma’mızda yeni bir işletmenin kazanılabiliyor olmasının mutluluğunu hep birlikte paylaşıyoruz. Gencer ailesi kurmuş olduğu bu yemek fabrikası aslında ilçemizdeki bir eksikliğin giderilmesini sağlayacaktır. Bu vesile ile bu işletmenin başta ailesine ve Çaycuma’mıza hayırlı olmasını helalinden bol kazançlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah kazası belasız ve huzur içinde güzel bir işletme olur” diye konuştu.   

Fabrikayı gezen misafirlere yemek ikramında bulunuldu.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2478
13.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın