Pass

Bakacakkadı İlkokulunda Geleneksel Pilav Günü etkinliği yapıldı.

Bu yıl 1'incisi gerçekleştirilen etkinliğe, Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin, Gökçebey Garnizon Komutanı Onur Şahbaz, Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Gökçebey Milli Eğitim Müdürü Fazıl Aytaş, Millî Eğitim Şube müdürü Hülya Celep, Halk Eğitim Şube Müdürü Erdal Satuk, Bakacakkadı Karakol komutanı Çetin Aydemir, Okul müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bakacakkadı ilkokulu müdürlüğü ve Okul Aile birliği ortaklaşa düzenledikleri yardım amaçlı programa katlan Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin; “Bu güzel organizasyona emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bakacakkadı ilkokulumuzun ilk kez düzenlediği bu organizasyonun gelenekselleşmesini diliyorum. Yemeklerin hazırlanmasından salonun tahsisine kadar, başta Bakacakkadı Belediye çalışanlarımıza İŞKUR çalışanlarına din görevlilerine ve tüm gönüllülerimize teşekkür ediyorum” dedi. Bakacakkadı İlkokul Müdürü Erdoğan Güneş “Oklumuz Aile Birliği ortaklaşa ilk kez düzenlenen bu etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum”dedi.

Konuşmaların ardından, katılımcılar özel aşçılar tarafından hazırlanan pilavı yediler.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1731
13.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın