Pass

Çaycuma’da görev yapan Şafak Gazetesi ve CHA Muhabiri Gönül Ünlü, Ekspres Gazetesi & Çaycuma TV Genel yayın Yönetmeni ve İHA Muhabiri Ercan Karakuş, Pusula Gazetesi ve DHA Muhabiri Yeliz Alagöz Ateş, Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin ve Gökçebey Özel İdare Müdürü İzzet Turpçu’yu ziyaret ettiler.

Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ilçenin tanıtımı başta olmak üzere kamuoyunun bilgilendirilmesinde basının büyük önemi olduğunu söyledi.  

İlçede güzel hizmetlere imza atmak istediğini aktaran Kaymakam Bilgin; "Basın bir toplumun olmazsa olmazlarındandır. Daha önce görev yaptığım yerlerde mahalli basın vardı. Orada da ilçenin menfaatine olacak tüm çalışmalarda basını yanımızda hissettik. Çaycuma’yı sizler aracılığı ve Özel İdare Müdürümüz tarafından yakinen takip etme fırsatım oluyor, ilçe menfaatleri ve hizmet doğrultusunda sizlerle çalışmalarımız olacaktır. Sizleri Çaycuma da olduğu gibi Gökçebey ilçemizin de güzelliklerini ortaya çıkmasında katkı yapacağınızı düşünüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum" diye konuştu.

Kaymakam Bilgin, basının yasalar ve yetkiler çerçevesinde haber alma özgürlüğü olduğunu vurgularken, "Her ne olursa olsun bu noktada sizlere destek olmak, birlikte istişare etmek ve doğruyu yakalamak ilk önceliğimiz olmalıdır" dedi. Gökçebey Özel İdare Müdürü İzzet Turpçu da basın mensuplarına çalışmaları hakkında bilgi vererek teşekkür etti.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1712
13.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın