Pass

Çaycuma Ekspres & Çaycuma TV ve İHA Muhabiri Ercan Karakuş ve Pusula Gazetesi ve DHA Muhabiri Yeliz Alagöz Ateş’e Sürpriz Doğum Günü yapıldı.

Çaycuma'da yaklaşık 15 yıldır Gazetecilik yapan ve bu süre içerisinde birçok yerel gazete, dergi ve internet haber sitelerinde çalışan, aynı zamanda birçok kurum ve kuruluşların Basın Danışmanlığını üstlenen Ercan Karakuş ve Yeliz Alagöz Ateş’e Kahraman Çay evi işletme sahibi Alaattin Kahraman Doğum günü Pastası Kesti.

Yakın dost ve arkadaşları ile medya camiasından meslektaşlarının yalnız bırakmadığı doğum gününde konuşan Ercan Karakuş; Alaattin Kahraman’a teşekkür ediyorum. Yaşımı merak edenler için söylüyorum geceleri saymazsak 23”diyerek virgülü koydu. Yeliz Alagöz Ateş ise “Doğum günümüzü kutlayan ve mesaj yollayan ayrıca bu güzel günümüzü Pasta ile süsleyen Alaattin kahramana Teşekkür ediyorum” dedi.

Gazeteciler sürpriz doğum günü hazırlayan Alaattin Kahraman; “öncelikle gazeteci arkadaşlarımın doğum günlerini kutluyorum. İşyerimi açtığım her gün bu kıymetli arkadaşlarımın temsil ettiği gazeteleri okuyup güne öyle başlıyorum.10 Nisan Ercan beyin, 12 Nisan yeliz hanımın doğum günü, iki arkadaşımızın doğum gününü birlikte kutlamak istedim, içimden böyle geldi. Ben bu iki kardeşime uzun ömürler temenni ediyorum “dedi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1255
12.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın