Pass

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğretim elemanları bir ilke imza atarak, ilk kez il merkezi dışında karma sergi açtı.

Çaycuma’da Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılan sergi, kapsamı itibariyle de bugüne kadar açılmış en geniş sergi oldu.

Sergiye, Bülent Ecevit Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Emre Bodrumlu, Çaycuma Belediye Başkanı ve öğrenciler katıldı.

Resimlerin yanı sıra heykellerin de yer alacağı sergide Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Ali Asgar Çakmakçı, Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Bengü Batu, Yrd. Doç. Çağlar Uzun, Öğretim Görevlisi Yavuz Ayhan, Araştırma Görevlisi Dr. Çiğdem Tanyel’in eserleri yer aldı.

Konuyla ilgili olarak konuşan Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Emre Bodrumlu, “Bu zengin ve içerikli sergiyi kültür ve sanata duyarlı insanlarla paylaşmayı istiyoruz. Fakültemiz, Zonguldak’ta bir kültür ortamı yaratmak, halkımızı nitelikli sanatla buluşturmak için bu tip çalışmaları daha sık yapmak istiyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1800
12.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın