Pass

Perşembe beldesi Şehit Salim Uçar İlkokulu Müdürü Şenol Özdil’in dayısı son yolculuğuna uğurlandı. Kanser hastalığı nedeni ile uzun süredir Ereğli de Özel bir Hastanede tedavi gören Özdil, Mücadele ettiği ileri derecede Kanser hastalığına yenik düşerek yaşama göz yumdu. Zeki Özdil(58), son yolculuğuna uğurlandı.

Hacı badi köyü Hemdiller mahalle Camii’nde öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazına, Çaycuma ilçe milli eğitim şube müdürü Bayram Güneş, Şenol Özdil’in mesai arkadaşları, okul müdürleri, öğretmenler, cenaze yakınları ve vatandaşlar katıldı. Hacı badi köyü Hemdiller Mahallesi Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Özdil’in naaş’ı Hemdiller mahalle Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Defin işlemi sonunda Cenaze namazına katılamayan ilçe milli Eğitim müdürü Mehmet Özdemir, Şenol Özdil’e başsağlığı için Köye gelerek Allahtan sabır diledi.  Ekspres gazetesi ve Çaycuma TV olarak Özdil Ailesine başsağlığı diliyoruz.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2252
11.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın