Pass

Çaycuma’nın Basat Köyü’nde meydana gelen silahlı saldırıda bir kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Basat Köyü’nde içme suyu projesi için yol kenarında çalışan Muhammet B.(38), ve arkadaşının yanına yaklaşan bir araçtan ateş edildi. Açılan ateş sonucu Muhammet B. sol dizinden yaralandı. Arabadan ateş ederek kaçan şüpheli Caner K. (31), için jandarma tarafından başlatılan arama sonucunda yakalandı. Caner K. jandarmada ki ifadesinin ardından savcılık talimatı ile serbest bırakıldı.

Yaralı Muhammet B. tedavisi için Çaycuma Devlet Hastanesine kaldırıldı, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2159
08.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın