Pass

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde 3 yeni kursun açılacağı bildirildi.

Halk Eğitim müdürlüğünden edinilen bilgiye göre; Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde Kat’ı Kursu, Dijital Fotoğrafçılık Kursu, Bilgisayar Kursu açılacağı, ayrıca vatandaşların talepleri doğrultusunda gerekli başvuru bulunması durumunda diğer kurslarında açılması Planlanmaktadır.

Halk Eğitimden alınan biliye göre Kurslara katılmak isteyen ve kurslarla ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlarımızın Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’na şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün internet sitesinden online başvurularında yapılabileceği kurs müracaatlarının kısa sürede tamamlanarak kursların faaliyete geçirilmesi planlanıyor.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1915
07.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın