Pass

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171. yıl dönümü nedeniyle Çaycuma İlçe Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça, beraberinde İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Amiri Selami Turgut ve Personelden Sorumlu Memur Aysel Kapucuoğlu ile Kaymakam Serkan Keçeli’yi makamında ziyaret etti.

Emniyet mensuplarının ziyaretinden mutluluk olduğunu dile getiren Kaymakam Serkan Keçeli; “Polis ve askerimiz bizim evlerimizde rahat ve güven içinde uyuması ve vatandaşların güven içinde yaşaması için kendi canını ve emeğini ortaya koyan, emeğini ortaya koyan bizlerin yeteri kadar değer veremediği ihmal ettiği bir meslek gruplarımız. Onlar aslında bizim en büyük güven ve huzur kaynağımız. Bu vesile ile Emniyet Teşkilatlarımızda görev yapan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Allah onlara güç, kuvvet ve sağlık versin. Son yularda dış savunmada değil, yurdumuzun savunmasında çok önemli görevler icra ediyorlar. Allah Türkiye’mizin birlik ve beraberliğine sıkıntı getirmesin. Başta Güneydoğuda görev yapan güvenlik güçlerimiz olmak üzere özellikle Çaycuma’da görev yapan Emniyet Teşkilatımızın Haftasını kutluyor, başarıların devamını diliyorum” diye konuştu.    

Güzel dilekleri için Kaymakam Serkan Keçeli’ye teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1926
07.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın