Pass

Çaycuma Anaokulu tarafından 01 Mart -04 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Ailem Okuyor & Hayallerim Büyüyor” projesinde anne-babalar tarafından çocuklara düzenli kitap okunmuştur.

Çaycuma Anaokulu Müdürü Nüket Yılmaz, “Anne-Baba ve Çocuk arasındaki iletişimi, sevgi bağını ve iletişimi güçlendirmek; çocuklara kitap okuma bilincini kazandırmak, düzenli kitap okuma ile çocuklarda özgüven, düzgün konuşma, kelime dağarcığını geliştirme gibi kazanımlar sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz projemize velilerimizin ve öğrencilerimizin ilgisi yoğun oldu. 47 öğrencimiz 6 haftalık proje süresi boyunca aileleriyle birlikte, toplamda 2105 kitap okuyarak büyük bir başarı sağladılar. Proje için her çocuğumuza bir tırtıl başlığı verilmiştir. Anne-babalarımız çocuklarına okudukları her bir kitap için renkli kartondan bir daire şekli kesip tırtıl başına eklemişlerdir. En çok kitap okuyup en uzun tırtılı oluşturan öğrencilere, yılsonu gösterisinde madalya verilecek olup, projeye dâhil olan bütün öğrencilerimize ise katılım belgesi verilecektir. Projeye katkı sunan bütün velilerimize, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2012
06.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın