Pass

Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar'ın tavrı parti içindeki tavırları, Zonguldak’tan bakıldığında birçok kişiye uyumsuz gibi görüntü olduğu söyleniyordu. Hatta Ak Partili vekillerin uyum içerisinde çalışmadıkları bile zaman zaman medya ya da yansıyordu. Hüseyin Özbakır’ın danışmanı Levent Çebi’nin sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı bu fotoğraf Vekiller arasındaki Birlik beraberliğin var olduğunu gösterdi. İnşallah Bu birliktelik Filyos Projesine yansır ve tüm Zonguldak’ta her kesimin elleri birleşir.

Sosyal Paylaşım sitesinde paylaşılan bu resme en güzel anlamı Özcan Ulupınar yüklemiş.

Ulupınar“ Birlik ve beraberlikten kuvvet, ayrılıkta sıkıntı ve felaket vardır. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Her şey Zonguldak için” diyerek Fotoğrafı özetlemiş.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2403
05.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın