Pass

Bülent Ecevit Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü İkinci Öğretim Kısmı 2016-2017 Akademik Yılında 90 öğrenci ile kapasitesini artıracak. 

Bülent Ecevit Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Yükseköğretim programının 21.03.2016 tarihli kararıyla önümüzdeki yıl İkinci öğretim programında faaliyetlerine başlayacak. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde 90 öğrenci alacak.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü üniversitemizde 2012 yılında açılmıştır. Son zamanlarda endüstrinin hızla gelişmesi ve ülkemizde ticaretin, sanayinin yani genel anlamda endüstrinin büyümesi bu bölüme olan ilginin artmasına neden olmuştur. Artan talepler bizim de üniversitemizde bu bölümün kapasitesinin genişletilmesi ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle ikinci öğretim kısmının açılması için yaptığımız başvurular olumlu neticelenmiş 2016-2017 yılında bölümümüzün ikinci öğretim kısmına 90 öğrenci alınması kararı onaylanmıştır. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanı; endüstri ve hizmet sektöründeki gelişmeler, işçi-işveren ilişkileri, sendikalaşma süreci, işçi sağlığı, iş güvenliği, çalışma koşulları, çalışma başarısına kadar pek çok konuyu içine alan geniş bir alandır. Ekonominin anlaşılması ve gelişebilmesi, çalışma hayatının düzenlenmesi için oldukça önemli olan bölümümüzün ikinci öğretim kısmının da bünyemize dahil edilmesinden memnuniyet duymaktayız. Çalışmalarda emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyor, başarılar diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1645
04.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın