Pass

Çaycuma Sipahiler İlköğretim Okulu’nda kurulan "Z Kütüphane" hizmete açıldı.

Çaycuma’da Zenginleştirilmiş Kütüphane hizmete girdi. Kütüphanenin açılışına Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, şube müdürü Cengiz Yılmaz, Okul Aile Birliği üyeleri, Bir önceki okul müdürü Sadi Çelik, Sipahiler, Şeyhoğlu, Kalaycıoğlu, Burunkaya, Dağüstü köyü muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kaymakam Serkan Keçeli, kütüphanelerin önemini vurguladığı konuşmasında şunları söyledi: “Bugün çok anlamlı bir açılışı gerçekleştiriyoruz. Gelişmiş ülkelerin kültüründe Kütüphanenin önemi çok büyüktür. Bu gelişmiş ülkelerin hepsinde en önemli kurum hangisidir denildiğinde kütüphaneler gösterilmektedir. Bizim tarihi medrese kültürümüzde de kütüphanelerin yeri çok ayrıdır.Tüm okullarımızda bu tür yerleri artırmak için buradan söz veriyoruz.

Kütüphane’nin açılış kurdelesini Kaymakam Serkan Keçeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ve Kaymakam Keçelinin davet ettiği öğrenci ile birlikte kestiler. Kaymakam Keçeli Açık havada öğrencilerle kitap okudu.

Açılış sonunda kaymakam Keçeli Öğrencilerle jenga oynadı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1986
01.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın