Pass

Zonguldak’ta yıllardır Avukatlık yapan, Çaycuma’lı Ali Osman Odabaş, ihtiyacı olan Gemiciler Orta Okulu’na kütüphane yaptırdı.

Kütüphane açılışında konuşan Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, kitap okumanın yararlarına dikkat çekti. İyi bir kitabın iyi bir öğretmen olduğunu, bir kütüphanenin ise binlerce iyi öğretmen anlamına geldiğini söyledi.

Kaymakam Keçeli; “Kütüphaneler haftası sebebi ile birçok köy ve mahalle okullarımıza kütüphaneler açılıyor, okulumuzun ihtiyacı olan kütüphanenin yapımında emeği geçen başta, yaptığı hayır işlerle tanıdığımız Avukat Ali Osman beye ve emek sahibi herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Açılışta söz alan Zonguldak’ta yıllardır Avukatlık yapan Çaycuma’lı Ali Osman Odabaş, yapılan hayır konularında çok fazla konuşmak istemediğini söyleyerek “Ne mutlu bizlere çocuklarımıza faydalı olabildiğimiz için,Ne mutlu doğduğumuz yaşadığımız yerlere hizmet edebildiğimiz için. İlçe Kaymakamımıza ve Milli Eğitim müdürümüze teşekkür ediyorum böyle bir ihtiyacı bizlere ilettikleri için, Okullarımızın diğer ihtiyaçlarında da yanlarında olacağız" dedi.

Tören sonunda hayırsever Avukat Ali Osman Odabaş’a İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli plaket takdim etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2589
01.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın