Pass

Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri ve Zonguldak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa gelen bir ihbarı değerlendirerek yapmış oldukları operasyonda çok sayıda uyuşturucu hap ve silah ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Çaycuma’da bir ihbarı değerlendiren İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri, N.M.(40) ve S.H.’yi (22) evlerinden çıkarken gözaltına aldı.

S.H’nin yapılan üst aramasında 6 adet extacy hap bulundu. N. M.’ye ait Yeni Mahalledeki ikametgâhta yapılan aramada ise 235 adet extacy hap, 1 adet ruhsatsız silah, silaha ait iki adet şarjör ve 18 adet mermi ele geçirildi.

Şahısların hapları G.B. (29) isimli arkadaşları ile İstanbul’dan satın aldıkları tespit edildi. S.H., N.M., G.B. ve ev arandığı sırada evde bulunan B.H. (23) ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

B.H. ifadesinin ardından serbest bırakılırken diğerleri, kullanmak için uyuşturucu madde satışı, uyarıcı madde imalat ve ticareti, ateşli silahla ve bıçak bulundurma suçlarından adliyeye sevk edildi.

Şahıslar çıkarıldıkları mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2418
01.04.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın