Pass

Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Çaycuma Anaokulu öğrencileri, okullarına davet ettikleri büyükanne ve büyükbabaları için anlamlı bir program hazırladılar.

Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Çaycuma Anaokulu öğrencileri, okullarına davet ettikleri büyükanne ve büyükbabaları için anlamlı bir program hazırladılar.

Minik öğrencilerin büyükanne ve büyükbabalarının katıldığı etkinliklerde, minikler yaşlı misafirleri için onları anlatan şarkılar söyleyerek, ront ve çeşitli gösteriler sahnelediler. Program sonunda büyüklerinin elini öpen minikler kendi elleriyle hazırladıkları hediyeleri verdiler.

Programda konuşan Okul Müdürü Nüket Yılmaz, “Her insan için değişik önem ifade eden yaşlılık, mutlaka hayatın özel bir dönemi olarak yaşanmalıdır. Yaşlılarımıza saygı kavramını miniklerimize aşılamak, dün ile bugün arasında köprü olan kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlamak, değerli büyüklerimize saygı ve hürmete dikkat çekmek için büyükanne ve büyükbabalarımızı okulumuza davet ettik. Bu anlamlı etkinliğimize katılan değerli büyüklerimize ve öğrencilerimizi özenle hazırlayan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Miniklerin kendileri için hazırladıkları programdan dolayı oldukça mutlu olan yaşlılar, hem miniklere hem de programı hazırlayan öğretmenlere teşekkür ettiler. 

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1021
29.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın