Pass

Çaycuma ilçesinde trafik kazalarının önüne geçmek için emniyet müdürlüğü trafik ekipleri denetimlerini arttırdı.

Kayıtlı otomobil ve diğer araçların fazla olduğu ilçeler arasında bulunan Çaycuma'da trafik ekipleri denetimleri sıklaştırdı. Yapılan kontrollerde sürücülere ehliyetsiz trafiğe çıkmamaları, teknik değişiklik yapılarak egzoz sesi arttırılmış motosiklet kullanmamaları konusunda uyarılarda bulundular.

Kontroller sırasında kurallara uymayan ve tehlikeli araç kullandıkları belirlenen sürücülere cezai işlem uygulandı. Yetkililer yapılan kontrollerin sürücülerin can ve mal güvenliği ile trafik kazalarının önlenmesine yönelik olduğunu denetimlerin artarak devam edeceğini bildirdi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1732
28.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın