Pass

Saltukova Belediyesi'ne ait aile çay bahçesine temizlik ve restorasyon çalışmaları devam ediyor.

Belde'nin şehir merkezinde bulunan yaz aylarında Saltukvoa Belediye'si tarafından işletilen aile çay bahçesi yaz mevsimi için hazırlanıyor. Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş çalışmaları yerinde takip etti ve çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu. Başkan Güneş açıklamasında,  “Vatandaşlarımızın yaz aylarında ailece vakit geçirebileceği daha güzel bir aile çay bahçesi oluşturmak istiyoruz. Yaptığımız ön çalışmalar sonucunda mevcut aile çay bahçesini tamamen yenileme kararı aldık. Yapacağımız aile çay bahçesinde halkımızın daha huzurlu ve konforlu bir şekilde istifade etmesini ve daha fazla yararlanmasını sağlayacağız. Vatandaşlarımıza hayırlı olur İnşallah” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1421
28.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın