Pass

Merkezi Almanya'da bulunan Zonguldak Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Karakulak, Bir önceki Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen'i, Gülşenler iş merkezinde bulunan Özel makamında ziyaret etti.

Mithat Gülşen ve Dernek Başkanı Karakulak, Almanya'da kurulan Zonguldak Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Türkiye ve Almanya'da yapmayı planladıkları projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten memnun olduğunu belirten Gülşen; “Yıllardır Zonguldak Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni takip ediyorum. Olumlu çalışmalar olduğunu görüyorum. Birkaç kez Almanya'da bulunan dernek binasını ziyaret ettim, gayretli çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Dernek Başkanı Mehmet Karakulak'ın havaalanımızın yurt içi seferlerinin başlatılmasındaki çalışmalarını destekliyoruz. Ziyaretleri esnasında Dernek rozeti hediyelerini takdim ettiler, kendilerine teşekkür ediyorum, Dernek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Almanya Zonguldak Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Mehmet Karakulak, Çaycuma bir önceki dönem Belediye başkanı Mithat Gülşen'e yaptığı ziyarette; “Mithat başkanımızla çok güzel hukukumuz olmuştur, Almanya'ya geldiği zamanlar Derneğimize gelerek bizlere destek vermişlerdir. Derneğimizin rozetini kendilerine taktim ettik. Mithat başkanımıza sağlık huzur dolu bir yaşam diliyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1673
26.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın