Pass

Çaycuma Anaokulu ’nda Orman Haftası coşkuyla kutlandı .

21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında çocuklar öğretmenleri ile birlikte Çaycuma Kent Ormanında incelemelerde bulundular. Ardından Okul bahçesinde oluşturulan hobi bahçelerinde öğretmenleri eşliğinde çeşitli bitkiler ektiler. Son olarak ta tüm velilerin katılımıyla Okulda kutlama etkinliği yapıldı.

Çocukların şiir, şarkı dinletisi sunduğu etkinlik çeşitli oyunlar ve kostümler ile de renklendi. Şiir ve şarkılarda ağaçların ve ormanların önemi vurgulandı, yararlarına değinildi. Minikleri hayranlıkla izleyen veliler ise duygu dolu anlar yaşadı.

Etkinlikte konuşan Çaycuma Anaokulu Müdürü Nüket Yılmaz; “Ağaç yaşken eğilir düşüncesiyle öğrencilerimizin, ağaç, orman ve doğanın korunmasına yönelik sorumluluk duygularını bilinçlendirmek amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz bu etkinlikler ile ağaç ve ormanlarımızın, yaşadığımız dünya için ne kadar büyük bir önem arz ettiğini öğrencilere aşılamak istedik” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1798
25.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın