Pass

Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Çaycuma Huzurevi çok sayıda ziyaretçi ağırladı. Lise ve üniversite öğrencilerin yanı sıra huzurevini,  Kaymakam Serkan Keçeli ve eşi Fatmagül Keçeli, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Çaycuma Belediye Başkanı, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Coşkun Ulutaş, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu huzurevine ziyaret ederek huzur evi sakinleri ile sohbet ettiler.

En büyük ihtiyaçlarının hatırlanmak ve değer görülmek olduğunu söyleyen huzur evi sakinleri ziyaret nedeniyle mutluklarını ifade ederken, her yıl geleneksel hale gelen pastayı kestiler.

Huzur evi Müdürü İzzet Örenli gerek Yaşlılar Saygı Haftası gerekse bayram vb. günlerde yaşlıları ziyaret ederek vakit geçiren herkese teşekkür etti.

Kaymakam Keçeli ise; “Huzurevi sakinlerimize sevgimizi ve devletimizin şefkat elini uzatmak için buradayız. Onlar ne kadar çok mutlu olursa biz de devlet olarak görevimizi o kadar yapmış olmanın gururunu yaşarız” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1924
24.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın