Pass

Hayriye-Hayrullah Saki Anaokulu öğrencileri 1. Sınıf hakkında bilgi sahibi olmak, ilkokulu görmek ve tanımak için Çaycuma 75. Yıl İlkokulu’na ziyaret düzenledi.

75. Yıl İlkokulu 1. Sınıflarını ziyaret eden Kelebekler ve Balonlar Sınıfı öğrencileri, ilkokul öğrencileri ile aynı sıralara oturarak derslerine eşlik ettiler. Öğrencilerin ilkokuldaki 4 şubeye 10’arlı şekilde dağıtılarak derslere girmeleri sağlandı.

Anaokulu öğrencileri kendi öğretmenleri olmadan sınıfta kalarak sınıf şube öğretmenleri Nursel Korkmaz, Gülay Yurtbay, Ruhi Altınbezel ve Eren Usta’nın dersine katıldılar. Sınıf öğretmenleri tarafından çizgi çalışmaları yaptırıldı ayrıca 1.snıfların işledikleri dersi takip ettiler. Teneffüs zilinin ardından 1. Sınıf öğrencileri ile bahçeye teneffüse çıkıp bahçede oyun oynadılar. Zilin çalmasıyla birlikte ilk derste bulundukları sınıflarına gittiler. Okul ve sınıf kurallarını yaşayarak öğrenmeleri amaçlandı. Ayrıca ilkokula başlanıldığında ilkokula yeni başlayan öğrencilerde ilkokulun nasıl bir yer olduğu konusunda bilgi eksikliğinden kaynaklanan okul korkusunun önüne geçilmesi amaçlandı. 

Yapılan gezi sonunda Anaokulu Müdürü Özlem Boşnak, Anaokulu Rehber Öğretmeni Bahattin Mutlubaş, Balonlar Sınıfı Öğretmeni Sanem Duyguoğlu ve Kelebekler Sınıfı Öğretmeni Lütfiye Aytan, 75 Yıl İlkokulu Müdürü Sadi Kısacık ve sınıf öğretmenleri Ruhi Altınbezel, Eren Usta, Gülay Yurtbay ve Nursen Korkmaz’a teşekkürlerini ilettiler.  

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2284
23.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın