Pass

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ilçede bulunan Kuran kursu ziyaretlerine devam ediyor.

Dereköseler Köyünde Karamehmetoğlu Mahallesinde ve Köseoğlu Mahallesinde bulunan Kuran kurslarına katıldı.

Çaycuma’nın birçok köyünde bulunan Özellikle Bayanlar tarafından ilgi gören köy kurslarına fırsat buldukça ziyaret ettiğini söyleyen Arcaklıoğlu; “ Rabbim Kuran Kursu öğreticilerimiz ve kursiyerlerimizden razı olsun. Rabbim nasip etti hamt olsun. Hem dua kardeşliği hem de manevi kardeş köprülerini pekiştirdik.

Dereköseler köyümüz ve mahalle kurslarımızı ziyaret ediyoruz. Dereli köyü kursumuzu ziyaret ettik. Saltukova Kuran Kursu Hafız Öğrencilerimiz, Gündüz Kuran Kursu Kursiyerlerimiz ve 4 -6 yaş Miniklerimiz Ahatlı Kuran Kursumuzun Kursiyerleri ve 4 -6 yaş minikleri ziyaret ediyoruz. Kurslarımız da fırsat buldukça birbirilerini ziyaret ederek Kardeşlik bilincini inşa etmektedirler. Bu anlamlı buluşmaya vesile olan Kuran Kursu Öğreticilerimize ve katılan Kursiyerlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2048
22.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın