Pass

Zonguldak Tabip Odası Başkanı Dr. Erol Ünal Tıp Haftası'nın kendileri için dolu dolu geçtiğini söyleyerek, yapılan etkinlikleri anlattı. 

Ülke genelinde 14 Mart'ta kutlanan Tıp Haftası sebebiyle Zonguldak'ta bir çok etkinlik düzenlendi. Zonguldak Tabip Odası Başkanı Erol Ünal yapılan etkinler hakkında bilgi verdi. Bu yıl 70 civarında sporcunun destek verdiği ve sağlık kurumları arasında düzenlenen voleybol, basketbol ve futbol turnuvaları gerçekleştirdiklerini ifade eden Ünay, "İlkokul 3 ve 4.sınıf öğrencilerinin katılımıyla 'Şiir-Resim Yarışmaları' düzenledik. Artık geleneksel hale gelen 'Doktorum' konulu yarışmalarda, çocukların gözünden hekimlik ve sağlık çalışmalarının anlatıldığı eserleri değerlendirdik. Dereceye giren minik öğrencilere, aile ve öğretmenlerinin katıldığı törende ödüllerini verdik" dedi. 

Zonguldak Fotoğraf Derneğinin desteğiyle 17 hekimin 42 eserinin yer aldığı 'Fotoğraf Sergisi'nin de oldukça beğenildiğini söyleyen Ünal, "Atatürk Kültür Merkezinde sanatseverlerce 5 gün boyunca ziyaret edildi. Doktorlarımızın yoğun iş tempolarına rağmen vakit ayırarak meslek dışı alanlarda hobi olarak çekilen, ancak fotoğraf camiasında oldukça beğenilerek tam not alan eserler bizi de oldukça memnun etti. Tüm sivil toplum kuruluşlarına desteklerinden ötürü teşekkür ederiz. Son günlerde gerçekleştirilen hain terör saldırıları sebebiyle planladığımız pek çok etkinlikle beraber 19 Mart geleneksel tıp balosunu da iptal ettik. Artık bu şiddetin, terörün son bulmasını ve masum insanların göz yaşlarının dinmesini istiyoruz. Üzgünüz, öfkeliyiz ancak gelecekten umutluyuz. Birlik ve beraberlik içinde kötü günlerden kurtulacağımıza inanıyoruz " diye konuştu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2593
22.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın