Pass

İki hafta önce şiddetli baş ağrısı sebebi ile Hastaneye götürülen, Hastanede Beyinde pıhtı oluştuğu bildirilen Çaycuma ilçesi Filyos Beldesi Abacık mahallesi muhtarı Rıza Boz hastanede yaşamını yitirdi.15 gün önce hastaneye götürülen ve 10 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Muhtar Boz tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yumdu.

Hayatını kaybeden Rıza Boz'un cenazesi, Abacık Mahallesi Cami’nde kılınan cenaze namazı sonrası Aile Kabristanlığına defnedildi. 2004 yılından bu yana muhtarlık yapan Boz, evli ve dört çocuk babasıydı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2197
21.03.2016ÜZÜLÜYORUZ
BENİM DEDEM

Kimden: Misafir | Zaman: 28.6.2016 14:39

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın