Pass

Saadet Partisi (SP) Mart ayı İl Divan Toplantısı Çaycuma İlçe Teşkilatında gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Başkanı Sadık Kar, yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve üyeler katıldı.

Toplantının basına açık bölümünde söz alan SP İl Başkanı Sadık Kar, artan terör olaylarını kınayarak, Türkiye’nin dost bildiği ülkelerin terör örgütlerine destek verdiklerini ifade etti.

Kar; “Türkiye gündemi son 20 yıldır oldukça sıcak. Sakin huzurlu bir günümüz olmadı. Yine bu günlerde içimizi yakan olaylarla karşı karşıyayız. Yine bombalar patladı, yine canlarımız yandı, yüreklerimiz burkuldu. Rabbimden daha güzel günlere niyaz etmesini diliyoruz. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa, ailelerine sabırlar diliyoruz. Sadece ülkemiz değil, dünya İslam coğrafyasında aynı yürek burkan olaylarla karşı karşıya. En icracı Bakanlıkların risk ve ciddi anlamda tedbir alarak yönetilmesi gerekirken, son dönemde gördüğümüz bütün icracı Bakanlıkların emanetçilerle yürütülmeye çalışılması, alınması gereken kararların yerinde ve zamanında alınmamasından doğan boşluktan terör örgütünün istediği gibi yararlanarak Türkiye’yi kaosa ve kan gölüne sürüklemesi söz konusudur. İçerde Türkiye dışarıda dünya gündemine baktığımızda her zaman söylediğimiz İslam coğrafyasının ve Türkiye’nin ne kadar milli görüşe ve adil düzene ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Bütün bunlar milli görüşün Türkiye’de hakim olmayışının eseri olarak karşımıza çıkıyor. Kendimizi daha çok anlatıp bu karanlık dönemden çıkmamız lazım. Bunu başarabilecek tek kadro milli görüştedir. Türkiye Cumhuriyeti yöneticilerinin dost bildiği Batı ülkeleri ve Amerika Türkiye’de teröre yataklık yapan kuruluşlara destek veriyor. Biz o destek verenleri dost olarak kabul ediyoruz. Bütün İslam coğrafyası kâfirin istilası altında can veriyor kan akıyor. Bu durumdan kurtulup ayağa kalkmanın tek yolu inananlar olarak iktidarı ele almak, yeniden Türkiye’de saadete vesile olmaktır. Bu toplantıları dünyada tek bir masumun hakkı yenmesin diye yapıyoruz” diye konuştu.

Ev sahibi İlçe Başkanı Burak Erol; gerçekleştirdikleri toplantıların hayırlı olması dileğinde bulunak, teşkilat yenileme ve üye çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü ifade etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1831
21.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın