Pass

İlçemizde Kanser taramalarının hedef kitlelere ulaşımının sağlanması ve halkımızın bilinçlendirilmesi için Çaycuma Kaymakamlığı ve Çaycuma Toplum Sağlığı Merkezi tarafından yapılan taramalar sonucunda, Çaycuma Kanser Taramalarında Türkiye Genelinde İlk 100'ün İçine Girdi.

İlçemizde, Çaycuma Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığınca yürütülen KETEM çalışmaları kapsamında, 30-65 yaş arası kadınlara servis kanseri, 40-69 yaş arası kadınlara meme kanseri, 50-70 yaş arası herkese bağırsak kanseri taramaları yapılmaya devam ettiğini belirten Aile Sağlığı merkezi yetkilileri; ilçemizde kanser taraması sayıları bakımından Türkiye genelinde ilk 100 aile hekimliği biriminin içine dahil olan aile sağlığı merkezi çalışanlarımız; Dr. Feyyaz Vural, Ebe Durcan Eser, Dr. Taylan Özcan, Ebe Birgül Aydın, Dr. Levent Demirel, Ebe Fatma İstek, Dr. Gökhan Kılıçaslan ve Hem. Hafize Ünlüer'e, Zonguldak Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Şube Müdürü Esin İlhan ve Çaycuma Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Eren Halaç tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1983
16.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın