Pass

Nebioğlu İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Tekin Verim’in babası, Nebioğlu Beldesinin sevilen esnaflarından Hüseyin Verim yakalandığı bir hastalık nedeniyle vefat etti.

Hüseyin Verim’in cenaze namazı Nebioğlu Merkez Camii’nde Çaycuma Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu tarafından kıldırıldı.

Çok sayıda kişinin katıldığı Hüseyin Verim’in cenazesi Terziler köyünde toprağa verildi. Cenazeye Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Daire Amirleri, Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç, Eğitim-Bir-sen Zonguldak Şube Başkanı Sadettin Dede, Eğitim-Bir-Sen ilçe temsilcisi Ersoy Salman, GMIS Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska, GMIS Üzülmez Şube Başkanı Erkan Üstüntaş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, çeşitli STK temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda kişi katıldı.

Çaycuma Ekspres Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. 

hbaer: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3057
16.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın