Pass

Aydın-Efeler-Ahmet Şerife Şanlı Ortaokulu’nun Türkiye çapında düzenlemiş olduğu Birlik ve Beraberliği ön plana çıkardığı “Tek Vatan Tek Millet” sloganı ile ortaya çıkan “81El Aydın’da Buluşuyor” projesinde Zonguldak İlini Çomranlı İlkokulu temsil edecek.

Okulun bahçesinden alınan toprak Aydın-Efeler-Ahmet Şerife Şanlı Ortaokulu’nun hazırlamış olduğu özel yapım Türkiye Haritasındaki Zonguldak bölümüne yerleşecek. Ayrıca öğrencilerin hazırlamış olduğu projeyi destekleyici, resim, şiir ve yazılar da hazırlanarak toprakla beraber Aydın’a gönderildi.

Çomranlı İlkokulu Müdürü Hakan Kadı; “Birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde hazırlanan bu proje çok anlamlı olmuştur. Projede yer alan tüm okullarımızı kutluyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1778
15.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın