Pass

Mağdur ve Mazlum Bayırbucak Türkmenleri ve Suriyeli Müslümanlar için Çaycuma’da yaklaşık 1 aydır devam eden elbise, gıda vb. yardımlar bugün Çaycuma Pazaryerinde yapılan dua ile gönderildi.

Çaycuma Kaymakamlığı ve Çaycuma Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Diyanet Vakfı’nın öncülüğünde 20 Sivil Toplum Kuruluşu’nun ortak çalışması ve destekleri ile toplanan 2 tır toplanan malzeme Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Belediye Başkan vekili Cengiz Gökce, Sivil Toplum Temsilcileri ve din görevlilerinin katılımı ile ihtiyaç sahiplerine gönderildi.

İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “Bu anlamlı yardım seferberliğinde desteklerinden ötürü Çaycuma Kaymakamımız Sayın Serkan Keçeli’ye, Çaycuma Belediye Başkanlığına, Din görevlilerimiz ve Kuran Kursu Öğreticilerimize, basın mensuplarına, maddi manevi destek olan fedakâr Çaycuma’mızın merkez, beldeler ve köylerinden katılan tüm herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.  

Haber: EKSPRESHaber Okunma Sayısı : 3046
14.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın