Pass

Çaycuma, İstanbul Caddesi üzerinde bir restaurantta hırsızlık yapan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde gece 02.40 sularında restauranta girerek işyeri sahibine ait dizüstü bilgisayarı çalan 34 yaşındaki Arif O. işyerinin güvenlik kameralarına yakalandı.

Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışması ile çarşı merkezinde bir kahvehanede sahte kimlikle yakalanan Arif O. ifade için karakola götürüldü. Yakalanan şahsın, işyeri sahibinin bilgisayar çantası içerisinde bulunan kimliğine kendi resmini yapıştırdığı öğrenildi.

Suçlamalarını kabul etmeyen Arif O. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Birçok suçtan hırsızlık kaydı bulanan şahsın bu hırsızlık suçundan bir hafta önce, Beycuma, Gökçebey, Bakacakkadı ve Saltukova’da hırsızlık yaptığı öğrenildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1741
11.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın