Pass

28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında Hayriye-Hayrullah Saki Anaokulu Müdürlüğü tarafından yapılan Personel Tahliye ve Yangın Tatbikatı başarıyla gerçekleştirildi.

Çaycuma Belediyesi İtfaiye Ekiplerinin katıldığı tatbikatta, 3 katlı okul binası 1 Dakika 40 saniyede öğrenciler ve personel tarafından boşaltıldı.

Büyük heyecan içinde izlenen tatbikatta senaryo gereği, yangın haberini alır almaz olay yerine süratle intikal eden itfaiye ekipleri bina içerisinde mahsur kalan yaralı öğrenciyi kurtardı. Büyük heyecanın yaşandığı tatbikatta personelden biri itfaiyenin merdivenli sepeti ile kurtarıldı.

Ayrıca Okul bahçesinde temsili yakılan ateş itfaiye ekipleri ve personel tarafından söndürülerek yangın tüpünün nasıl kullanılması gerektiği öğretildi.

Çaycuma Belediyesi İtfaiye Müdürü Sebahattin Akyüz tarafından öğrencilere yangından korunma ve itfaiyenin çalışmaları hakkında bilgiler verildi ve broşürler dağıtıldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1567
10.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın