Pass

Çaycuma İlçesi Filyos Beldesi Öteyüz Mahallesi’nde gece vakitlerinde Şafak Köktürk’e ait olan ahırdan 4 büyükbaş hayvan çalındığının öğrenilmesi üzerine İlçe jandarma ekipleri bölgedeki tüm kamera kayıtlarını inceleyerek hayvanların Kastamonu iline götürüldüğünü tespit etti.

Yapılan istihbarat çalışmasında şahısların ayni gece hayvanları çalıp Kastamonu’da sattıktan sonra Bartın’a döndüklerini tespit edildi.

Şahıslardan E.Ç. (45). Kastamonu’dan hayvanları satıp Bartın’daki evine geldiğinde karşısında jandarma ile karşılaştı. Suçunu inkâr eden E.Ç. ve yapılan operasyonla yakalanan suç ortağı K.D. (35) Filyos Beldesi’nde jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Ayrıca hırsızlık olayında kullanılan kamyona da el konuldu.

E.Ç.’nin Bartın’da ikamet ettiği yerin muhtarının oğlu öğrenildi. Adliyeye sevk edilen E.Ç. ve K.D. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Jandarma yakalanan şahıslardan ayrı organize yapılan başka hırsızlık olaylarıyla ilgili şüphelileri armaya devam ediyor.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1814
10.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın