Pass

Ak Parti Çaycuma Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman ve Yönetim Kurulu Üyeleri "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısı ile Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Mete Yıkılmaz’a ait Seher Tekstil firmasında çalışan emekçi kadınlara çiçek dağıttılar.

Seher Tekstil de çalışan emekçi kadınlara çiçek dağıtan Ak Parti Çaycuma Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman; “Ülkemizde kadınlarımız için birçok düzenleme yapılmasına rağmen henüz istediğimiz seviyeye ulaşılamamıştır. İktidar olduğumuz günden bugüne kadar, kadınlara yönelik yapılan tüm düzenlemelerde, insana hak ettiği değeri verme gayretinde olduk. Hükümetlerimiz; aile ve toplum hayatında kadını görünür kılarak işlevini artıracak tedbirler aldı. Bu kapsamda, kadınların her alanda daha ileri düzeyde temsilini sağlamaya yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla sürdürülmektedir. Kadınlarımız için yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların hiçbiri tesadüf değildir. Bilinçli olarak ve kararlılıkla hayata geçirilen politikaların sonucudur. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun güven ve destekleriyle sürekli güçlenen Kadın Kolları, sadece seçim günü değil, her zaman sahada olmuş, 919 ilçede hane, hane vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarını dinlemektedir. En çok da kadınlarımızı… Batıdan doğuya, güneyden kuzeye dinlediğimiz kadınlarımız, analarımız, kız kardeşlerimiz, son günlerde ‘birliğimizi dirliğimizi bozamayacaklar’ diyerek haykırmakta, terörün her türünü lanetlemektedir. Çünkü terör ve savaş ortamlarının mağduru her zaman kadınlar olmaktadır” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2077
08.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın