Pass

Çaycuma Basat Köyü’nde ikamet eden 25 yaşındaki R.A. dolandırmaya çalıştığı kişiler tarafından darp edildi.

Edinilen bilgiye göre, R.A. Sakarya’da ikamet eden kişilere elinde bir miktar altın satmak üzere anlaştı. Şahıslar altınları almak için Çaycuma’ya geldiklerinde R.A.’ya 6 bin lira karşılığında altınları alabileceklerini söylediler.

Altınları almadan 6 bin lira parayı R.A.’ya veren alıcılar, dolandırıldıklarını anlayınca R.A.’yı dayak attılar.

Dövülen R.A. Çaycuma İlçe Jandarma Komutanlığı’na giderek, kendisini darp edenlerden şikâyetçi oldu. Olay ile ilgili soruşturma başlatan jandarma, R. A.’ya dolandırıcılık suçundan işlem yaparken, ifadesinin ardından serbest bıraktı.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1741
08.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın