Pass

Zonguldak Valisi Ali Kaban, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebi ile ilgili bir açıklama yayınlayarak tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. 

Ülkede Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde kadın hakları konusunda iyi bir konuma gelindiğini ifade eden Zonguldak Valisi Ali Kaban, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kadınların ABD'nin Newyork kentinde eşit haklara sahip olma yolunda başlattıkları mücadelenin başlangıç tarihi olan 8 Mart 1857 yılından günümüze kadar olan süreçte gelişmiş ülkelerde kadınlara eşit hakların kazandırılması, verilmesi ve iyileştirilmesi yönünde çok önemli ilerlemeler kaydedilmiş, ülkemizde de Büyük Önder Atatürk'ün öncülüğünde kadın hakları konusunda iyi bir konuma gelinmiş Türk kadınının dönemin koşullarına göre pek çok ülkede olmayan haklar elde etmesine imkan sağlanmıştır. Tarihimizde büyük ve önemli bir rol oynayan fedakâr Türk Kadını Cumhuriyetle birlikte tüm dünya kadınlarının sahip olduğu hak ve özgürlüklere kavuşmuş üretken ve yaratıcı doğaları ile ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasi alanda önemli konumlara gelmişlerdir. Hayatımızın en önemli vazgeçilmezleri olan kadınlarımızın yaşamları süresince ortaya koydukları ve temeli fedakârlığa dayalı yaşam tarzı da toplumumuzun her zaman beğeni ve takdirini kazanmıştır. Bununla birlikte son zamanlarda kadınlarımızın üretime katılarak ülkemizin ekonomik kalkınmasında da rol üstlenmeleri bizlere gurur vermektedir. Bizlerde cefakar, vefakar, yüreği sevgi dolu, özveri ve sevgi sembolü kadınlarımızın sosyal yaşantımızın her safhasına etkin katılımlarının sağlanması için çaba sarfedecek, onlara hak ve özgürlüklerinin korunması ve ileriye götürülmesinde destek olacak, her alanda yaptıkları başarılı çalışmalarıyla gurur duyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte her türlü şiddetten uzak, sağlıklı, huzurlu ve mutlu güzel bir yaşam diliyorum.”

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1238
07.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın