Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Fen Lisesi Müdürlüğü Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek öğrencilere motivasyon için okul bahçesinde mangal etkinliği düzenledi.

Okulun bahçesinde düzenlenen etkinliğine, Çaycuma TSO Başkanı Rıfat Sarsık, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Gençlik Merkezi Müdürü Şendoğan Kaya, Memur Sen İlçe Temsilci Kenan Tunç ve ÇTSO Fen Lisesi Okul Müdürü Recep Islak katıldı.

Okul Müdürü Recep Islak, TSO Fen Lisesi olarak mangal günü düzenlemekteki amaçlarının, gençlere verdiği önemi, değeri ve onlara güvendiklerini söyleyerek, “Gençlerimizi Çaycuma’mızın ileri gelen insanları ile bir araya getirip onlara güvendiklerini, onlardan başarıyı beklediklerini, başarıyı hak eden öğrenciler olarak bu etkinliği düzenledik. Öğrencilerimize düzenlemiş olduğumuz bu etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan, ÇTSO Başkanı Rıfat Sarsık, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, İlçe Milli eğitim Müdür Vekili Cengiz Yılmaz, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’na ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. İnşallah ilk olan bu etkinliğin artık gelenek haline getireceğiz. Çocuklarımız çalışmalarının karşılıklarını Alarak Çaycuma’mızı ve ailelerini sevindirirler diye umut ediyorum” diye konuştu. Etkinlik sonunda TSO Fen Lisesi öğrencileri Okul Müdürü Islak ve davetlilere teşekkür ettiler.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1698
07.03.2016



Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın