Pass

Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi tarafından önümüzdeki hafta sonu YGS sınavına girecek öğrencilerin motivasyonuna katkı sağlamak amacıyla kahvaltı düzenlendi.

Okul binasında gerçekleştirilen kahvaltıya; Belediye Başkan Vekili Cengiz Gökçe, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Gençlik merkezi Müdürü Şendoğan kaya, Öğretmenevi Müdürü Gürbüz Kurnaz, Kent Konseyi Emekli ve Yaşlılar Meclisi Başkanı Erol Ünlü katıldı.

Okul Müdürü Satılmış Erenoğlu bu yıl üniversitesi sınavına girecek öğrencilere yönelik düzenledikleri kahvaltının 5’ncisi gerçekleştirdiklerini ifade ederek; “2012 yılından bu tarafa sınava girecek öğrencilerimize moral amacıyla bir kahvaltı tertip ediyoruz. Bunu geleneksel hale getirdik. Misafirlerimizin ve öğretmenlerimizin de burada bulunması ayrıca öğrenciler ilerimize moral takviyesi yapmıştır. 4 yıldır üniversite hayali ile çalıştınız. Artık sonucunu alma zamanı geldi. Her ne kadar sizlere yardım ve destek versek de bu sınavı geçecek olan sizlersiniz. Çaycuma’nın gençlik potansiyeli yüksek. Üniversite okuma oranı da her geçen gün artıyor. Bazı kurum ve kuruluşlarımızın gençlerimize üniversite hayatlarında destek veriyor. Ancak yeterli olduğunu düşünmüyoruz. Bu anlamda işadamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve diğer kurumlarımızın bir araya gelip bir oluşum içine girmelerini temenni ediyoruz” diye konuştu.

Sınava girecek öğrenciler için dua eden İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu; “Eğer inanıp hedefe kilitlenirseniz, hem manevi hem de dini duygularınızı kuvvetlendirirseniz istediğiniz notları zaten almakta zorlanmazsınız. Doktor olun, öğretmen olun, mühendis olun ama önce hayırlı evlat olun. Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı’ndan üniversitede okuyan gençlerimizin hiç birini geri çevirmiyoruz. Tüm kurumlar olarak lise ve üniversite düzeyinde tüm öğrencilerimize destek verelim. Müftülük olarak bizden de sonuna kadar destekleriz, yeter ki sizler sınavları kazanın” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1901
06.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın