Pass

Çaycuma’da Sabah Namazı buluşmaları devam ediyor. Sayıları her geçen gün artan Cemaatin bu tür organizasyonlardan mutlu olduğu belirtiliyor. Sabahın en bereketli anı olarak bilinen sabah Namazı buluşmaları Çaycuma ilçe ve köylerinde devam ediyor.

Çaycuma İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun Kıldırdığı Yaklaşık 300 kişiden fazla Cemaatin katıldığı Sabah Namazı buluşmasına; Camii Din Görevlisi Olcay Verimli ev sahipliği yaptı. İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu, Namazı ardından Tesbihatlar ve Dua ile sonlandırdığı Sabah Programında şunları söyledi; “Allaha Hamt ediyorum sayılarımız her geçen gün artıyor. Özellikle Cemaat içerisindeki Gençlerinin sayısının artması Beni çok mutlu ediyor. Rabbim Gençlerimizin ve Cemaatimizin sayılarını artırsın” dedi.

Sabah Namazı buluşmalarına 4 yaşındaki oğlu ile gelen Recep Özdemir adındaki bir vatandaş Sabah Namazlarını Cemaatle kılmanın Önemini bildiğini ifade eden Özdemir “ Askerdeki evladını dört gözle bekleyen bir ana gibi, sabah namazı buluşmalarını ve diğer vakit namazlarını bekliyoruz sayenizde,  Rabbim bize kazandırdıklarınızı kat kat fazlasını nasip etsin size, sevdiklerinize ve cümle ümmete hayırlı sabahlar değerli müftümüze de Saygılar “diyerek duygusal anlar yaşadı.

Haber: EKSPRES

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1597
06.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın