Pass

Çaycumalı fotoğraf sanatçısı Yüksel Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel fotoğraf sergisi açacak.

8 Mart Salı günü saat 18.00'da Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi Sergi Salonu'nda açılışı gerçekleşecek sergi beş gün boyunca gezilebilecek. Geçtiğimiz yıllarda da farklı temalarda sergiler açan Çaycumalı fotoğraf sanatçısı Yüksek Yılmaz; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel fotoğraf sergimizde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız” diyerek tüm sanatseverleri sergiye davet etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1204
06.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın