Pass

Çaycuma İngiliz Kültür, Yaşam Koçu, Kariyer Danışmanı ve İngilizce Eğitmeni Hanefi Çağ’ın sunumu ile ''Neden İngilizce Öğrenemiyoruz ve Kariyerimizde İngilizcenin Önemi ''konulu konferans Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Çaycuma Meslek Yüksek Okulu’nda gerçekleştirildi.

Konferansa; Çaycuma MYO Öğretim görevlisi aynı zamanda Çaycuma Kent Konseyi Başkanı Neşe Köktürk, Çaycuma British Culture çalışanları, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Eğitmen Hanefi Çağ, günümüzde bir dünya dili olan İngilizceyi neden öğrenilemediğini, çocuklukta verilen yanlış eğitimleri ve İngilizceyi öğretme ve öğrenme teknikleri hakkında ayrıntılı sunum gerçekleştirerek soruları cevaplandırdı. Konferans sonunda Çaycuma Meslek Yüksek Okulu adına Hanefi Çağ’a katkılarından ötürü teşekkür plaketi verildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1390
05.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın