Pass

Ülkemizin en eski ve en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi kuruldu.

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi’nin ilk toplantısı, Vedat Emeksiz, Recep Karagöz, Muhammet Atlı, Veli Verim, Âdem İnam, Bayram Yalvaç, Birol Şahin, Şenol Yılmazer, Halil Gencer, Davut Çınar ve Hamit İncircioğlu katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda ilçemizde yürütülen Suriye’ye yardım kampanyasına Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi olarak en güçlü şekilde destek olunması kararlaştırıldı. Ensar Vakfı Türkiye çapında 200 civarı şubesi bulunan , "Değerler Eğitimi " ve "Din ve Ahlak Eğitimi "konularında çalışmalar yürüten bir vakıf. Ensar Vakfı’nın geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul’da gerçekleştiği Genel Kurul toplantısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katılmıştı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1847
04.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın