Pass

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde açılmış olan ve Çaycuma Gençlik Merkezi’nde eğitimine devam eden Destekleme ve Yetiştirme Kursu öğrencilerine YGS sınavı öncesi son deneme sınavı yapıldı.

Deneme sınavdan çıkan öğrencilere Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu müdür yardımcısı Muhammet Ardıç tarafından yapılan çiğ köfte ikram edildi. YGS sınavı öncesi öğrencilerin motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla yapılan moral etkinliğine Çaycuma Milli Eğitim Müdür vekili Cengiz Yılmaz, Şube Müdürü Mehmet Yetim, Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu müdürü Oktay Aksoy, İlçe Spor müdürü Erkan Arslan, Çaycuma Gençlik Merkezi müdürü Şendoğan Kaya, Emekli imam-hatip Naim Eren ve kursta görevli öğretmenler katıldılar.

Çaycuma Milli Eğitim Müdür Vekili Cengiz Yılmaz yaptığı konuşmada, dershanelerin kapanması nedeniyle kursların Milli Eğitim bünyesinde okullarda ve mezun öğrencilere yönelik kursların Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde açıldığını ifade etti. Yılmaz, "Çaycuma’da mezun öğrenciler kurslarımıza ilgi gösteriyor. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrenci ve öğretmenlerimize desteklerimiz her zaman devam edecek. Yapılacak olan sınavda tüm öğrencilere başarılar diliyorum" dedi. Yılmaz, ayrıca kursun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Emekli imam-hatip Naim Eren öğrencilerin sınavlarda başarılı olmaları için dua etti. Duanın ardından Ardıç tarafından etkinliğe katılanlara çiğ köfte ikramı yapıldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1862
04.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın