Pass

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli Şeyhler köyünde incelemelerde bulundu. Şeyhler köyünü ziyaret eden Keçeli, köylerin sorunlarını yerinde görmek amacıyla bu tür ziyaretler yaptığını belirterek, "Bu sayede vatandaşlarımızla sohbet ediyor, sıkıntıları yerinde görüyoruz" dedi.

Çaycuma İlçe Kaymakamı ve Beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Nahit Durdubaş, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Köy gezilerini sürdürüyor. Çaycuma İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli ve beraberindeki heyet, Şeyhler köyünü ziyaret edip Köy muhtarı Fahri Alagöz ve köylülerle sohbet etti. Köyün sorunları hakkında bilgi aldı.

Göreve başladığı ilk günlerden itibaren Fırsat buldukça köy gezilerini sürdüren Kaymakam Serkan Keçeli, Şeyhler Köylerini ziyaret etti. Ziyarette şimdiye kadar yapılan hizmetlerle ilgili olarak köy muhtarlarından bilgi alan Keçeli, muhtar ve köy sakinleri ile sohbet edip sorunlarını dinledi. Yapılabilecek hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunan Keçeli, imkânlar ölçüsünde gerekli hizmetlerin devam edeceğini ifade etti.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1455
01.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın