Pass

Çaycuma Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 12’nci Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Mevcut Başkan Şeref Köktürk genel kurulda aday olmadı. Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri bu hafta içinde başkanını belirleyecek.

Derneğin hizmet binasında gerçekleştirilen genel kurula; CHP İlçe Başkanı Tuncay Akyol, Eğitim Sen Çaycuma Temsilcisi Gökhan Taner Günsan, Eğitim İş Çaycuma Temsilcisi Olcay Özyurt, Kızılay Çaycuma Şube Başkanı Nilgün Çelik, Kent Konseyi Emekli ve Yaşlılar Meclisi başkanı Erol Ünlü ve üyeler katıldı.

Derneğin mevcut Başkanı genel kurulda aday olmayan Şeref Köktürk; “İki yıldır yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte başarılı çalışmalara imza attık. Hem sosyal hem kültürel anlamda bir çaba içinde olduk. Bir çok okul ve köy tüzel kişililerine yardımlarımız oldu. Öğrencilerimizi tiyatroya çağırdık. Bu süre zarfında ADD hizmet binamız ile ilgili bir sıkıntımız oldu. Bu sorunların zamanla aşılacağına inanıyorum. Derneğimiz, Cumhuriyet Meydanında tarihi ile bütünleşmiş bir yapıda hizmet vermeye devam edecektir. 7’den 70’e tüm Çaycuma halkının hizmetindeyiz. Hem toplantı salonumuz hem de kütüphanemiz ile vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1548
29.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın